OCHRONA PRZED COVID-19

Drodzy kołomyjanie, pokucinie i sympatycy,

W związku z wzrastającą liczbą zakażeń wirusem COVID-19 w trosce o Państwa zdrowie ponawiamy apel o przestrzeganie w okresie pandemii zasad ochrony osobistej przed rozprzestrzeniającym się wirusem, przez:

– noszenie masek ochronnych (M)

– mycie i dezynfekcję rąk (D)

– zachowanie odpowiedniego dystansu (1,5 – 2,5 m) pomiędzy osobami (D)

Pamiętajmy, że to kiedy ten epidemiczny okres zakończy się zależy też w dużym stopniu od nas samych.

Życzymy dużo zdrowia i dobrego samopoczucia w tych trudnych dla nas czasach.

Ilustr.: skuteczności ochrony przed COVID-19 przez stosowanie masek ochronnych (wg źródeł włoskich)

Za zarząd

Ryszard Saczyński

Prezes Zarządu

Ogólnopolskiego Oddziału
Kołomyjan „POKUCIE”
we Wrocławiu