ZAPROSZENIE na O r m i a ń s k ą Mszę św.

Serdecznie zapraszam na doroczną, uroczystą ormiańskokatolicką Mszę świętą
w kościele świętych Piotra i Pawła w Gdańsku (ul. Żabi Kruk 3)
przed Cudownym Obrazem Matki Bożej Łaskawej (Ormiańskiej) z dawnego kościoła ormiańskiego w Stanisławowie,
            w Święto Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny
            w sobotę, 15 sierpnia 2020 r. o g. 13.00.
Na zakończenie Mszy św. tradycyjne błogosławieństwo winogron. Inne szczegóły uroczystości będą jeszcze podane.
Polecam modlitewnej pamięci naszego kleryka Narka Mkrtczjana,
który przez ostatnie trzy lata studiował w Seminarium Duchownym w Warszawie i brał czynny udział w naszych liturgiach – za kilka dni, 3 sierpnia, Narek rozpoczyna dwuletnią służbę wojskową w Armenii, obowiązkową tam także dla studentów i kleryków.

Wraz z ks. prałatem Cezarym Annusewiczem, proboszczem par. św. Piotra i Pawła
w Gdańsku

z serdeczną pamięcią i modlitwą
ks. Józef Naumowicz